Cennik

ZENITAX to firma, która od samego początku stawia na indywidualne relacje z klientami. Chcemy od samego początku być dla Państwa doradcami, którzy są na wyciągnięcie ręki. Dlatego też nie zamieszczamy tutaj ogólnego cennika wykonywanych przez nas usług, gdyż kalkulacje dobieramy osobno pod każdą firmę.
W zależności od ilości dokumentów, wielkości przedsiębiorstwa, nasi konsultacji robią dokładną kalkulację, by jak najlepiej dopasować ofertę do Państwa oczekiwań.


W celu poznania naszych cen zapraszamy do kontaktu telefonicznego

500 70 87 87Zdając sobie sprawę jak ważne jest doświadczenie w naszej branży możemy się poszczycić wykwalifikowaną kadrą pracowników, którzy nieustanne podnoszą swoje kwalifikacje na licznych szkoleniach i sympozjach organizowanych m.in. przez Ministerstwo Finansów. Dzięki temu z pełną odpowiedzialnością i stanowczością możemy gwarantować bezpieczeństwo i opiekę nad Państwa polityką rachunkowo-finansową. Trzon naszego zespołu stanowią osoby z wieloletnim doświadczeniem w finansach i rachunkowości którzy każdy problem są wstanie zdiagnozować z pozycji Biegłego Rewidenta, Głównego Księgowe czy też Dyrektora Finansowego. Dzięki takiej kompozycji jesteśmy w stanie spojrzeć na każdy problem wielowymiarowo, wymieniając się spostrzeżeniami i informacjami z różnego punktu widzenia, co pozwala na nieustanne optymalizowanie i doskonalenie.

Dlaczego ZENITAX?

  • Zezwolenie Ministerstwa Finansów
    Posiadamy zezwolenie na prowadzenie usług finansowo-księgowych.

I N F O L I N I A

OFERTA W PLIKU PDF

SZYBKI KONTAKT      Chcesz poznać naszą ofertę ?       Szukasz dobrej porady?

ZADZWOŃ    500 70 87 87    /infolinia 24h/    lub napisz

biuro@zenitax.pl